İstanbul Avcılar Arçelik Servisi

İstanbul Avcılar Arçelik Servisi için buzdolabı, çamaşır makinesi, küçük ev aletleri, ankastre, fırın, beyaz eşya tamir ve hızlı servis hizmeti veriyoruz. Şirketimiz, uzman ekiple müşterilerine kurumsal hizmetler vermektedir. Deneyimli olan şirketimiz, Avcılar bölgesinde derin dondurucu, elektrik süpürgesi ve bulaşık makinesi cihazlarına bakım yapmaktadır.

Elektrikli ev aletleri konusunda profesyonel olan firmamız, İstanbul Avcılar bölgesine hizmet vermektedir. Yeni takılan yedek parça bir sene garantilidir. Avcılar ilçesinde profesyonel servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Garantisi devam eden cihazlara bakmıyoruz. Özel Teknik Servis olarak hizmet vermekteyiz.

Problem yaşadığınız ürünlere uzman ekibimiz destek veriyor. Hizmet bölgeleri arasında Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Denizköşkler, Firuzköy, Gümüşpala, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Yeşilkent ve Üniversite Mahallesi bulunmaktadır. Avcılar Arçelik Servisi için iletişim bölümünden bize ulaşın.

Avcılar Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası

Avcılar Arçelik Servisi Teknik Servis Telefon Numarası 0212 909 35 38 ara hızlı servis talep et. Sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız.

İstanbul Avcılar Arçelik Servisi